Elektrikçi

Bursa elektrikçi, en iyi ve en kaliteli elektrikçi servisi , Sigorta arıza, Kompanzasyon Panosu arızası, avize montajı , internet baglantısı , elektrik tesisat çekimi , şerit led uygulamaları , elektrik ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bursa Elektrikçi

Elektrikçi

Elektrik günümüzde en temel olarak kullanılan enerjilerden biridir. Günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan ve herhangi bir elektrik arızası veya kesinti durumunda hayatın aksaması söz konusu olmaktadır. Elektrik arızalarında bazı durumlarda sorun kalıtsal olmaktadır ve hemen çözüme kavuşturulmalıdır. Bursa elektrikçiler arasında firmamız kaliteli hizmetleri ve uzun yıllar süren tecrübeleri ile öne çıkabilmektedir. Yaşanabilecek olan tüm kesinti durumları için acil olarak firmamız müdahale edebilmektedir. Elektrik oldukça riskli olan ve alanında uzman kişiler tarafından incelenmesi gereken bir konudur. Herhangi bir yanlış işlem sonucunda arızalı olan kısım tüm elektrik hattına zarar verebilmektedir. Bu nedenle arızaların en iyi şekilde ve doğru olarak tespit edilip müdahale edilmesi gerekir. Firmamızda çalışan personeller alanında uzman olan kişilerdir ve gerekli eğitimleri almışlardır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile eğitimlerimiz sürmektedir ve personellerimiz kendilerini geliştirmektedir.

Elektrik tamircisi olarak firmamız sektörde uzun yıllardır yer almaktadır. En uygun fiyatlar ile müşterilerin sorunları giderilirken aynı zamanda kısa ve net çözümler sunulmaktadır. Elektrik kesintileri özellikle ofislerde çalışanlar için büyük bir problem olmaktadır. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek acil yardım alınması mümkündür. Firmamız ilkeleri gereği müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Aynı zamanda çalışanların ve müşterilerin güvenliği ilk sıralarda gelen önemli maddelerimiz arasında yer almaktadır. Gerek çalışanlarımız gerekse müşterilerimiz için tüm güvenlik önlemlerimiz alınmaktadır. Gerekli önlemlerin alınması ile birlikte daha sağlıklı olan bir süreç yönetimi sağlanmaktadır. Elektriklerde ortaya çıkabilecek pek çok sorun mevcuttur. Bu sorunların en doğru şekilde tespiti ve en kesin şekilde giderilmesi için personellerimiz gerekli olan ekipman ile müşterilerin adreslerini ziyaret etmektedir.

elektrikçi

Elektrikçi Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar Nelerdir?

Firmamız elektrikçi firması olarak öne çıkmayı başarmış ve marka haline gelmiştir. Sektörde yaptığımız işler ile müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde kendimizi geliştirmeye devam ettik. Yalnızca arıza durumları değil aylık ve yıllık bakım hizmetlerimiz ile gerekli olan her durumda müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidemeye yönelik olarak hizmetlerimiz şekillenmektedir. Elektrikçi firması olarak müşterilerimizin elektrik sistemlerinin kurulmasına ve bakım, onarım hizmetlerinin sunulmasına imkan sağlamaktayız. Yeni başlayacak olan bir firma için elektrik sistemlerinin sıfırdan kurulmasına yardımcı olabilmekteyiz. Veya yeni bir evin inşaatı esnasında tüm elektrik sistemlerinin kurulması ve işleyişinin sağlanmasına destek olabilmekteyiz. Bu noktada kusursuz bir iş ortaya koymak bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimiz genellikle en hızlı şekilde tüm sistemin kurulmasını istemektedir. Bu nedenle personellerimiz hızlı ve sağlıklı şekilde çalışmak için tecrübe edinmiştir.

Firmamıza iletilen talebe göre gelen elektrik sistemi kurulumu işlerini öncelikli olarak konuşarak anlaşma şeklinde ilerletmekteyiz. Bu noktada müşterilerimize sistemin kurulacağı adresi, işin bitiş için beklenen tarihini gibi detaylı sorular sormaktayız. Gelen taleplere göre yapılan değerlendirmeler sonucunda müşterilerimizin ile anlaşarak işi teslim almaktayız. Elektrik sistemi kurulumu için işin teslim alınması ile birlikte personellerimiz gerekli olan adresleri ziyaret emektedir. Gittikleri adreslerde gerekli malzemeleri yanında götüren personellerimiz çalışmaya başlamaktadır. Belirtilen süreler içerisinde binaların tüm elektrik kurulumları tamamlanarak müşteriye teslim edilmektedir. Aynı zamanda firmamız yaptığı tüm işler için müşterilerine fatura kesmektedir. Böylece herhangi bir aksaklık olması halinde tekrar bizimle iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır. Elektrikçi firması olarak en kapsamlı ve en güvenli hizmet seçeneklerimizi sunmaktayız.

Elektrikçi firması olarak bakım ve onarım hizmetlerimiz sıklıkla tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bakım hizmetleri genellikle yıllık olarak yapılmaktadır ve düzenli yapılması oldukça önemli olan bir konuyu ifade etmektedir. Elektriklerde bakımsızlık sonucu ortaya çıkabilecek olan tablonun bedeli oldukça ağır olabilmektedir. Bu nedenle elektrik sistemlerinin herhangi bir aşamasında olan bakım hizmetlerimizi personellerimiz tarafından sağlayabilmekteyiz. Düzenli şekilde bakım hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz yıl içinde herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadan işleyişini sürdürebilmektedir. Bakım esnasında ortaya çıkabilecek olan herhangi bir problem ise daha büyük yerlere ulaşmadan anında çözüme kavuşturulabilmektedir. Bakım esnasında tespit edilen sorunlar daha küçük olduğu için o an müdahale edildiğinde ileride oluşabilecek olan büyük problemlerin önüne geçilebilmektedir.

Firmamızın sunduğu onarım hizmetleri ise elektrik sistemlerinde sorun ortaya çıkması halinde geçerli olmaktadır. Müşterilerimizden gelen taleplere göre elektrik sistemlerinde ortaya çıkan herhangi bir sorun onarım hizmetlerimiz neticesinde giderilmektedir. Onarım için eğitim alan personellerimiz sorun tespiti ve sorun giderilmesi konusunda oldukça hızlı şekilde çalışmaktadır. En hızlı ve en kesin şekilde sorunu tespit eden personellerimiz sorunu gidermeye yönelik olarak seçenekleri değerlendirerek kısa ve sorunu kökten çözecek olan seçeneği tercih etmektedir. Sorunun en baştan bu şekilde çözüme kavuşturulmuş olması sonucunda müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır. Yapılan her işlem için firmamız tarafından müşterilerimize fatura kesilmektedir. Kesilen faturalar sayesinde müşterilerimizin güvenliği sağlanabilmektedir. Aynı zamanda bakım ve onarım hizmetlerimizden sonra müşterilerimizin herhangi bir aksaklık durumunda tekrar bizimle iletişime geçmesi mümkün olmaktadır. Çağrı merkezi numaramız müşterilerimiz için sürekli olarak aktiftir.

Bursa En Yakın Elektrikçi Telefon Numarası

Bursa elektrik tamircisi olarak en kısa sürede belirtilen adreslere ulaşım sağlamak firmamız için oldukça önemlidir. Bursa şehrinde yer alan her sokak ve mahalle için hizmetlerimizi sunabilmekteyiz. Hızlı şekilde sorunun kaynağını görebilmek ve sorunu giderebilmek için tüm personellerimizin araçları bulunmaktadır. Araçlarda gerekli tüm ekipmanlar yer almaktadır. Çağrı merkezimize gelen talebe göre müşterilerimize sorduğumuz sorular eşliğinde hizmetlerimizi şekillendirmekteyiz. Öncelikle çağrı merkezimize gelen talepleri dinleyerek sorunu anlamaya çalışmaktayız. Gelen taleplere göre adres, isim soy isim, yaşanan sorunun kısa özeti müşterilerimize sormuş olduğumuz sorular arasında yer almaktadır. Daha sonra ise belirtilen adreslere personellerimiz en hızlı şekilde ulaşımı sağlayabilmektedir.

Bursa elektrik tamircisi olarak çağrı merkezi numaranız acil durumlar için her an açıktır. Müşterilerimiz en yakın elektrikçi olarak bizi aradığında çağrıları cevapsız kalmamaktadır. Çağrı merkezimizde yalnızca müşterilerden gelen istekler değil aynı zamanda geri bildirimlerde alınmaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir durumda işleyişten memnuniyet duymaması halinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek yaşadığı aksiliği anlatması ve şikayetini bildirmesi mümkündür. Böyle bir durumda firmamız gelen şikayeti değerlendirmektedir ve müşterilerin zor durumda kalmasının önüne geçmek için gerekli olan tüm işlemleri sağlamaktadır. Yapılan gerekli iyileştirmeler ile birlikte müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz tarafından aynı durum yaşanmaması adına gerekli olan tüm aksiyonlar sağlanmaktadır.

En Yakın Elektrikçinin Hizmet Fiyatları Nelerdir?

Bursa şehrinde müşterilerimizin en  yakın elektrikçi arayışına yönelik olarak verdiğimiz hizmetler şekillenmektedir. Verdiğimiz hizmetlere göre müşterilerimiz için belirlediğimiz fiyatlarda değişim göstermektedir. Konu elektrik olduğu için gerek müşterilerimiz gerekse firmamız en kaliteli hizmeti alabilmek ve sunabilmek için çalışmaktadır. Sunduğumuz hizmete göre müşterilerimiz için belirlediğimiz fiyatlar değişim göstermektedir. Bursa elektrikçiler arasında markamız daha uygun fiyatlar belirleyerek müşterilerimiz için iyi bir seçenek sunmaktadır. Elektrik sistemleri kurulumu gibi kapsamlı ve uzun sürecek olan işlerde firmamız farklı bir fiyatlandırma yöntemi tercih etmektedir.
Onarım ve bakım hizmetlerimizde belirlenen fiyatlar ise daha farklıdır. Özellikle bakım hizmetleri yılda bir kez olmak üzere ve düzenli müşterilerimiz tarafından talep edildiği için fiyatlandırma politikasında bu süreç göz önünde bulundurulmaktadır. Onarım işlemleri ise personellerimizi yoran ve kısa sürede gerçekleşmesi gereken bir hizmet olduğu için daha farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Yapılan işlemlere göre firmamız tarafından müşterilerimize fiyatlar söylenmektedir. Söylenen fiyatlara göre anlaşma sağlanması halinde gerekli olan işlemler için firmamız harekete geçmektedir.

En İyi Elektrikçiyi Nasıl Bulurum?

Müşterilerimiz elektrik sistemleri için alanında en iyi olan ve uzman olan kişiler ile çalışmak istemektedir. Aynı durum firma olarak bizler içinde geçerlidir. Personellerimiz alanında en iyi olan kişilerden seçilmiştir ve kaliteli hizmet standardını yükseltmektedir. Uzun yıllar elde edilen tecrübelere göre firmamızın personelleri öne çıkabilmektedir. En iyi elektrikçiyi bulmak isteyen müşterilerimizin ise çağrı merkezimizi araması veya web sitemizi ziyaret etmesi yeterli olmaktadır. Web sitemizde daha önce yapmış olduğumuz işlere yönelik olarak belirli yorumlar ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler bulunmaktadır. Aynı zamanda web sitemizde çağrı merkezi numaramız yer almaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak uygun olunan en kısa sürede iletişime geçilmesi mümkündür.

Elektrik tamircisi olarak sunduğumuz hizmetlerde kalite ve güvenilirlik ilkesi oldukça önemlidir. En iyi elektrikçi arayışında olan müşterilerimiz belirli kriterlere dikkat ederek en iyi elektrikçi arayışına yanıt bulabilmektedir. Elektrikçi firmalarının öncelikli olarak personellerinin alanında uzman ve yetkinlik sahibi personellere sahip olması gerekir. Firmamız alanında uzman kişileri bünyesinde barındırarak hizmet kalitesini arttırabilmektedir. Elektrikçilerin yapacakları her işlem tüm sistemi etkileyen bir durumdur. Bu nedenle en güvenilir olan firma ile iletişime geçmek müşteriler için oldukça önemlidir. Bu noktada geçmişte iş ortaklığı yapmış olduğumuz firmalardan alınan geri bildirim yorumlarımızı okuyarak müşterilerimizin hizmet şekillerimiz hakkında bilgi edinmesi mümkündür.

Bursa Elektrikçi Firmamızda Elektrik Sorunlarının Giderilme Süreci

Bursa elektrik tamircisi olarak sorunların giderilmesinde izlenen belirli bir süreç bulunmaktadır. Öncelikli olarak çağrı merkezimize ulaşan sorunlar dikkatli bir şekilde dinlenmektedir. Müşterilerimizden gelen sorun bildirimlerine göre ekiplerimiz gerekli malzemelerin hepsiyle birlikte belirtilen adresleri ziyaret etmektedir. Daha sonra ise tüm sistem belirli aletler yardımıyla kontrol edilerek sorun bulunmaktadır. Sistemin kontrol edilmesi aşamasında pek çok alet ve ekipmandan yardım alarak sorunun doğru tespiti için detaylı bir çalışma yapılmaktadır. Ekiplerimiz sorunu tespit ettikten sonra giderilmesi için gerekli olan yöntemlerden birini seçmektedir. Seçilen yöntem en kısa ve net şekilde sorunun ortadan kaldırılmasına yönelik olacaktır. Sorunun giderilmesi için çalışamaya başlayan personellerimiz her işlem için dikkatli ve özverili bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Sorunların giderilmesinin ardından personellerimiz gerekli olan tüm fatura ve ödeme için bilgileri müşterilerimize iletmektedir. Yapılan her işlem için sunulan belge müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktadır. Elektrik sistemleri üzerinde gerçekleşen işlemlere göre fiyatlandırma değişim göstermektedir. Tüm sorunların giderilmesinin ardından müşterilerimize faturaları ile birlikte süreç anlatılmaktadır. Herhangi bir aksaklık durumunda tekrar firmamız ile iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır.

Bakım ve Onarım Hizmetleri Ne Zaman Alınmalıdır?

Bursa elektrikçiler arasında marka haline gelebilen firmamız bakım ve onarım hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Bakım ve onarım elektrik sistemlerinin kurulumu kadar önemli olan bir süreçtir. Bakım hizmetleri esnasında atlanabilecek herhangi bir nokta ileride büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle bakım hizmetlerinin düzenli olarak sağlanması ileride oluşabilecek maliyeti büyük sorunların önlenmesine yardımcı olmaktadır. Ev veya ofis gibi bir taşınmaz mülkün alınması halinde kişilerin elektrik sistemlerine yönelik olarak bakım yaptırması gerekmektedir. Daha önce kullanılmış olan ve 25 yılı geçmiş olan mülklerde elektrik açısından sıkıntı yaratabilecek pek çok nokta bulunur. Bu nedenle mülklerin satın alınmadan önce veya kullanıma başlamadan önce elektrik bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Bakım ve onarım hizmetlerinin alınabileceği bir diğer durum ise kişilerin mülk satın alırken sistem üzerinde ciddi endişe duymasıdır. Endişe yaratabilecek olan durumların oluşması halinde firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan bakımın sağlanması mümkündür. Özellikle ofis gibi amaçlarla kullanılan mülklerde elektrik oldukça önemlidir. Sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak mülkünü korumak isteyen kişilerin bakımı aksatmaması gerekmektedir. Onarım hizmetleri ise sorunun ortaya çıkmasından sonra kişilerin alabileceği bir hizmettir. Özellikle elektriklerden gelen sesler, kıvılcımlar hafife alınmaması gereken bir sorun belirtisidir. Belirtilen sorunun giderilmesi için en yakın elektrikçi ile temasa geçilmesi önem teşkil etmektedir.

Elektrik Bakım ve Onarım İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Elektrik tamircisi olarak sunduğumuz bakım ve onarım işlemlerinin süresi genel olarak değişmektedir. Yaşanan sorunun daha küçük bir sorun olması halinde onarım işlemleri yaklaşık bir gün içinde tamamlanmaktadır. Ancak büyük bir problem ile karşılaşılması halinde problemin türüne göre onarım işlemleri birkaç gün devam edebilmektedir. Ekiplerimiz onarım amacıyla gittiği müşterilerimizde en kısa çözümü sunacak olan seçeneği değerlendirmektedir. Firmamız elektriğin ne kadar önemli olduğunu ve günlük hayatı ne kadar aksatabileceğinin farkında olarak en hızlı seçeneği kullanmaktadır. Hızlı seçenekler değerlendirirlerken aynı zamanda sorunu kesin çözüp çözmeyeceği ve ileride tekrar etme durumu değerlendirilmektedir. İleride tekrar etmeyecek, kesin sonuç verecek olan çözümler en hızlı şekilde sağlanmaktadır.

Elektrik bakım hizmetleri ise yaklaşık olarak 3-4 saat süren bir işlemdir. Büyük bir elektrik sisteminin bakım hizmeti yapılıyorsa tüm sistem en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Bu nedenle saat süreleri uzayabilmektedir. Küçük bir sistemin kontrol edilmesi ise daha az zaman almaktadır. Bakım hizmetleri sonucunda herhangi bir problem yoksa işlemler tamamlanmaktadır. Ancak bakım esnasında ileride probleme yol açabilecek olan farklı durumlar söz konusu olursa onarım aşamasına geçiş yapılmaktadır. Müşterilerimizden gelen taleplere göre tespit edilen sorun onarılmaktadır. Bu nedenle bakım aşamasından onarım aşamasına geçen elektrik problemleri daha uzun sürebilmektedir.

Elektrik Sorunlarının Önüne Nasıl Geçilir?

Elektrik sorunları gözden kaçırılırsa veya önemsenmezse ileride büyük bir sorunun baş göstermesi mümkün olabilir. Elektrik yangını, sürekli sigortanın atması gibi durumların yaşanabilmesi mümkün olabilir. Böyle durumların önüne geçebilmek için elektrik cihazlarının yenilenmesi, yetkili personellerimiz tarafından elektrik sistemlerinin incelenmesi mümkündür. Yapılan incelemeler ile hem müşterilerimizin içi rahat etmektedir hem de ileride oluşabilecek olan tehditlerin önüne geçilebilmektedir. Yeterli priz olmayan evlerin özellikle bir prize fazla şekilde yüklenmemeye özen göstermesi gerekir. Evlerin sistemlerini kontrol ederken personellerimiz bu tarz bilgileri müşterilere iletmektedir.

Bursa elektrikçiler arasında kaliteli hizmetlerimiz ile firmamız öne çıkmaktadır. Her an ulaşılabilir olan telefon numaramız ve alanında uzman olan personellerimiz ile müşterilerimiz için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Profesyonellik, çalışan güvenliği ve müşteri memnuniyeti ilkelerine göre her geçen gün firmamız büyümektedir. Yapılan geri bildirimlere göre ve gelen taleplere göre hizmetlerimiz sürekli olarak olumlu şekilde büyümektedir. Aynı zamanda sektörün yakından takibini yaparak yaşanan gelişmeleri en hızlı şekilde bünyemize katmaktayız. Personellerimize yönelik sürekli geliştirici eğitimlerimiz ile alanında uzman olan kişiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilmesi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmesi yeterli olmaktadır. Belirtilen adreslere en kısa sürede ulaşım sağlanarak gerekli işlemler kısa süre içinde yapılacaktır. Firmamızın her an ulaşılabilir olan çağrı merkezinde acil durumlu sorunlar için acil müdahale edebilecek olan ekiplerimiz bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

İletişim

0530 040 41 73

Adres

Bursa Beşevler mh. Papatya cd. no 125/1

Email

info@bursaelektrikcim.net

Call Now ButtonTıkla 0501 369 65 02