Elektrik Tamircisi

Bursa elektrikçi, en iyi ve en kaliteli elektrikçi servisi , Sigorta arıza, Kompanzasyon Panosu arızası, avize montajı , internet baglantısı , elektrik tesisat çekimi , şerit led uygulamaları , elektrik ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bursa Elektrikçi

Elektrik Tamircisi

Bursa elektrikçiler arasında kaliteli hizmetlerimiz ve uzman kadromuz ile tamir işlemleriniz için hizmet sunmaktayız. Elektriklerin farklı sebeplerle arızalanması ve kesintilerin meydana gelmesi mümkündür. Böyle durumlarda acil aksiyon alarak tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Elektrik tamirinde en önemli noktalardan biri olan güvenlik ilkesine uygun olarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Hem güvenlik hem de profesyonel hizmetlerimiz ile elektrik problemlerine en hızlı şekilde yanıt verilmektedir. Elektrik sistemleri çeşitli şekillerde arızaların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Düzenli olarak bakımı yapılmamış olan sistemler ileride daha fazla sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ciddi problemlerin yaşanması halinde elektrikçi firması olarak tamir işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Elektrik sistemleri üzerinde yapılacak olan her işlem için fatura kesilmektedir ve tüm süreç şeffaf şekilde yönetilmektedir.
Elektrik Sistemleri Üzerinde Hangi Sorunlar Meydana Gelebilir?
Elektrik sistemleri üzerinde pek çok sorunun meydana gelmesi mümkündür. Elektrik tamircisi olarak ortaya çıkan tüm sorunlar kısa süre içerisinde giderilebilmektedir. Genellikle sistem üzerinde meydana gelen sorunlar ise şu şekildedir:

Kaçak Akım Rölesi

Elektrikli olarak çalışan tüm aletlerde kaçak akım rölesi meydana gelmesi mümkündür. Bu durum daha çok kaçak olarak bilinmektedir. Bu kaçağın tehlikeli bir boyuta gelmemesi için öncelikli olarak kişilerin tamircilerle iletişime geçmesi gerekmektedir. Kaçak ciddi bir boyuta geldiğinde ortaya çıkması istenmeyen durumlar ile karşılaşılması mümkündür. Bu nedenle firma veya evlerde kullanılan aletlerde kaçak olduğunun tespit edildiği andan itibaren gerekli olan önemlerin alınması gerekir. Elektrik tamircisi olarak firmamıza gelen taleplerde kaçak akım rölesi tespit etmemiz halinde yaptığımız işlemler bulunmaktadır. Koruyucu yalıtmanın sağlanması, küçük gerilimin kullanılması, sıfırlama, topraklama, üzerinde duran yerin yalıtılması gibi çeşitli çözüm seçenekleri sağlanabilmektedir.

Alçak Gerilim Sorunu

Alçak gerilim sorunu kişilerin elektriği güç kesintisi ile kullanmasını ifade etmektedir. Elektrik tamircisi olarak yaptığımız müdahaleler ile alçak gerilim sorununu gidermemiz mümkündür. Elektrik sistemleri üzerinde yaptığımız işlemler ile iletim daha uzun ve sağlıklık olarak iletilebilir.

elektrikçi

Elektrik Tesisatında Meydana Gelen Sorunlar

Evlerde ve ofislerde genellikle elektrik tesisatları üzerinde yaşanan problemler bulunmaktadır. Duy arızları gibi arızalar çeşitli sebeplerle ofislerde meydana gelebilmektedir. Sorunun ortaya çıkması ile birlikte günlük yaşam oldukça zorlaşmaktadır ve ofislerde çalışan kişilerin çalışmalarına engel olabilecek niteliğe gelebilmektedir. Böyle durumlarda firmamız acil olarak soruna müdahale ederek kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yapılan müdahaleler ile birlikte elektrik tesisatlarında gerekli işlemler sağlanmaktadır.

Elektrik sistemlerinde daha pek çok sebeple sorunun meydana gelmesi mümkündür. Firmamıza çeşitli nedenlerle elektrik tamiri için başvuran müşterimiz bulunmaktadır. Elektrik tamiri sürecini en baştan en sona olacak şekilde takip ederek gerekli önlemlerin alınması ve sürecin şeffaf olarak yürütülebilmesini sağlamaktayız. Elektrik sistemleri üzerinde yapılan her işlem için firmamız tarafından fatura kesilmektedir. Sistemlerin üzerinde değişimi yapılacak olan ürünlerde ise en kaliteli ve son teknolojinin ürünleri kullanılmaktadır. Elektrik sistemleri insanların hayatlarında doğrudan kullandıkları ve arıza durumlarında tehlike içeren boyutlara gelebilecek yapıdadır. Bu nedenle seçilen parçaların orijinal ve uyumlu olması firmamız tarafından oldukça önemsemektedir. Gerek personel güvenliği gerekse müşteri güvenliği bilinciyle her adımda işlemler yapılmaktadır. Sorunların boyutlarının küçük olması halinde sistem üzerinde yapılacak olan tamir işlemleri kısa sürmektedir. Ancak arızaların büyük boyutta olması halinde tamir işlemleri daha uzun sürebilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için düzenli olarak bakım yaptırılması mümkündür.

Elektrik Tamircisi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bursa elektrik tamircisi olarak çeşitli alanlarda müşterilerimizi memnun etmek ve problemlerini çözmek için hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz en acil olan elektrik problemlerini çözmesi için kaliteli bir personel kadrosu ile çalışmaktayız. Personel kadromuz alanında uzman ve yetkinlik sahibi kişilerden oluşmaktadır. Gerekli eğitimleri başarılı şekilde tamamlamış olan personellerimiz uzun süreler sektörde çalışmıştır. Gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olan personellerimiz hızlı düşünme ve karar alabilme yetenekleri ile elektrik arızalarını çözüme ulaştırmaktadır. Firmamız özellikle elektrik tamiri hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Elektrik sistemlerini inceleyen personellerimiz sorunun kaynağını bulmaktadır. Bulunan sorun için en kısa ve net olan çözümü sağlamaktadır. Böylece firmamızı arayarak elektrik sorununu dike getiren kişilerin işlemleri kısa sürede tamamlanmaktadır.

Elektrik firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında bakım seçeneği de bulunmaktadır. Elektrik sistemlerinin özellikle eski olması halinde düzenli şekilde bakımının yapılması gerekmektedir. Kişilerin farkında olmadan görmezden geldiği belirtiler ileride büyük bir problemin baş göstermesine neden olabilmektedir. Bu nedenle müşterilerinde elektrik açısından yaşadığı problemleri gözlemlemesi ve gerekli gördüğü anda bakım için bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bakım için belirtilen adreslere ulaşan personellerimiz elektrik sistemlerinin baştan sonra incelemesini yapmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda ileride problem oluşturabilecek olan herhangi bir durum tespit edilirse anında müdahale imkanı sunulmaktadır. Anında müdahale edilen işlem sayesinde ileride kişilerin yaşayabileceği aksaklıkların ve kazaların önüne geçilmektedir. Bu nedenle elektrik sistemlerinim düzenli şekilde bakımının yapılması oldukça önemlidir.

Elektrik firması olarak aynı zamanda müşterilerimizin sistem kurulumları aşamasında yer almaktayız. Elektrik sistemlerinin en baştan kurulması ve sağlıklı şekilde akışının sağlanarak müşterilere teslim edilmesi aşamalarını yakından takip etmekteyiz. Süreç en baştan en sona kadar açık bir şekilde işlerken sürecin sonunda herhangi bir problem yaşamama garantisi ile müşterilerimizin işlemlerini tamamlamaktayız. Elektrik sistemlerinin kurulumları ise genellikle sıfırdan yapılan bina ve şantiye gibi yerlerde ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda eski bir elektrik sisteminin değişimi söz konusu olduğunda meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerimizden ne kadar sürede işin bitmesini istediğine yönelik olarak konuşma gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda elektrik sistemlerinin kurulumlarının biteceği tarih belirlenerek o tarihte tüm işlemler bitmiş şekilde sistemlerin kurulumu yapılmaktadır.

Elektrik Tamiri Fiyatları Nedir?

Bursa elektrikçiler arasında yer alan firmamız tamir işlemlerindeki fiyatlandırmayı çeşitli faktörlere göre değiştirmektedir. Firmamızın fiyatları belirlerken dikkate almış olduğu pek çok nokta bulunmaktadır. Diğer firmalara oranla elektrik tamiri için belirlenen fiyatlar daha uygundur. Bunun temel nedeni işlemlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulu olarak gerçekleştirmemizdir. Elektrik tamiri işlemleri için belirlenen fiyatlar sorunların boyutuna ve sorunların çözümü için geçen sürelere göre değişim göstermektedir. Öncelikli olarak müşterilerin adreslerine giden personellerimiz sorunu tespit ederek çözümü için gerekli olan adımları anlatmaktadır. Sorunun çözümü için gerekli adımların anlatılarak işlemler için gerekli olan ödemeyi belirtmektedir. Müşterilerimiz en başından itibaren fiyatlandırmaları bilerek uygun fiyatlar ile tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Elektrik tamiri işlemlerinde personellerin çalışmalarıda oldukça önemlidir. Personellerimizin emeklerinin karşılığına göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Aynı zamanda tamir işlemleri için bazı parçaların değişmesi halinde fiyatlandırmalar değişim gösterecektir. Küçük problemlerin çözümü için müşterilerimize hızlı şekilde aksiyon alma şansını sağlamaktayız. Büyük boyutlu olan problemlerde ise kişilerin hızlı şekilde sorun çözülürken tamir işlemleri daha uzun sürebilmektedir.

Elektrik Tamiri Süreci Firmamız Tarafından Nasıl Yapılır?

Bursa elektrik tamiri işlemlerimiz en baştan en sona kadar şeffaf olarak yürütülmektedir. Bunun nedeni müşterilerin aklında herhangi bir soru işareti kalmamasıdır. Elektrik üzerinde yapılacak olan işlemlerin hepsi oldukça önemlidir. Herhangi bir yanlış müdahale esnasında sonucu kötü olacak bir sürecin başlamasına neden olunabilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için firmamız en baştan itibaren tamir işlemleri için şeffaf olan bir şekilde yaklaşım sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerimize ulaşan müşterilerimiz çeşitli nedenlerle arama sebeplerini iletirken personellerimiz hemen aksiyon alarak adreslere ulaşım sağlamaktadır. Gerekli araç ve ekipmanlara sahip olan ekiplerimiz adreslere ulaştıktan hemen sonra kontrollere başlamaktadır. Yapılan kontroller ile birlikte arıza durumunu oluşturan sorun tespit edilmektedir. Sorunun tespit edilmesiyle birlikte çözüm için çalışmalar başlamaktadır.

Elektrik sistemleri üzerinde bulunan soruna göre farklı çözüm seçenekleri kişilere sunulmaktadır. Sunulan çözümler sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik olarak belirlenmektedir. Sorun geçici olarak çözülürse ileride tekrar etmesi ve kişilerin tekrar zor duruma düşmesi mümkün olabilmektedir. Bu nedenle bu aşamada en doğru şekilde aktarımı personellerimiz sağlamaktadır. Sorunun çözümü ve ne kadar etkili olacağına yönelik olarak bilgilendirmeleri müşterimiz için yapmaktadır. Daha sonra elektrik sorunlarını gidermeye yönelik olarak çalışmalara başlanmaktadır. Belirtilen süreler içerisinde sorun ortadan kaldırılmaktadır ve müşterilerimize yapılan her işlemi ayrı şekilde belirten bir fatura verilmektedir. Sorunun çözüme kavuşturulmasından sonra herhangi bir nedenle aynı durum ile karşılaşılması halinde gerekli destek yine ekibimiz tarafından verilmektedir. Olumlu veya olumsuz şekilde yapılan tüm geri bildirimler için müşteri hizmetleri numaramız aktif olarak hizmet sunmaktadır. Tamir işlemlerinden sonra sorunların tekrar etmesi halinde tekrar ekiplerimiz belirtilen adrese giderek destek sağlamaktadır.

Bursa Elektrik Tamiricisi Telefon Numarası Nedir?

Bursa elektrik tamircisi hizmetlerimiz için aktif olarak kullanılan bir müşteri hizmetleri numaramız bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numaramız aktif olarak hizmet sunmaktadır ve acil durumlarda en hızlı şekilde müdahale yapabilme şansını sunmaktadır. Müşteri hizmetlerimize ulaşan talepler dinlenerek sorunların anlaşılması amaçlanmaktadır. Elektrik üzerine olan şikayetler dinlenerek ve adres, kişisel bilgiler müşterilerden alınarak süreç ilerletilmektedir. Daha sonra ekiplerimiz destek olmak için adreslere ulaşım sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerimize ulaşan tüm talepler en hızlı şekilde aksiyon alınacak şekilde planlanmaktadır. Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için ise web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır.

Müşterimiz web sitemizi ziyaret ederek uzman kadromuzu yakından görebilmektedir. Aynı zamanda daha önce yaptığımız işleri ve yorumlarımızı yakından takip edebilmektedir. İlk kez bizden hizmet alacak olan müşterilerimiz web sitemizi inceleyerek yaptığımız işleri yakından inceleyebilmektedir. Çeşitli avantajlarımızı ve güvenilirlik düzeyimizi web sitemiz üzerinden müşterilerimizin  görebilmesi mümkündür. Bizden hizmet aldıktan sonra olumlu veya olumsuz olarak hizmetlerimizi değerlendirmek isteyen kişilerin web sitemizdeki yorum kısmını kullanması mümkündür. Çeşitli amaçlarla web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçilmesi için gerekli olan bilgilerin edinilmesi mümkündür.

Elektrik Tesisatının Kontrolleri Nasıl Sağlanabilmektedir?

Bursa elektrikçi firmaları arasında çeşitli hizmetlerimiz ile öne çıkarken en önemli hizmetlerimiz arasında kontrollerimiz bulunmaktadır. Onarım ve bakım hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz memnuniyeti sağlandığı için genel sistem kontrolleri için yine bizimle iletişime geçmektedir. Genel olarak sistem kontrollerini sağlarken çeşitli adımlar izlenmektedir. Firmamızı kontrol için arayan müşterileriniz için sağladığımız adımlar ise şu şekildedir:

  • Kuvvetli akıma yönelik olarak tesisatların ölçülmesi ve kontrollerinin yapılması
  • Aydınlatma tesisatının üzerinde yapılacak olan ölçüm ve kontrollerin sağlanması
  • Paratoner isimli olan tesisatın ölçümleri ve kontrollerinin yapılması
  • Topraklamaya yönelik olarak yapılacak ölçümler ve kontroller
  • Gövde koruması sağlayan tesisatların kontrollerinin yapılması ve ölçümleri
  • Statik enerjinin yük giderlerinin ölçümleri
  • Pano ve işletme topraklamasına yönelik olarak yapılan tüm kontroller
  • Patlayıcı ortam elektrik tesisatının kontrol edilmesi

Elektrik tesisatları üzerinde yapılan detaylı incelemeler sonucunda herhangi bir aksaklık durumu tespit edilirse ekiplerimiz anında müdahale etmektedir. Yapılan müdahale ile birlikte ileride oluşabilecek olan tüm aksaklıklar önceden giderilebilmektedir. Kontrollerin sağlanmasının ardından herhangi bir sistem üzerinde sorun olduğu tespit edilirse müşterilerimize sorun iletilmektedir. Tamir edilmezse neler olabileceği aktarılmaktadır. Müşterilerimiz tamir edilmesini isterse ekiplerimiz tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Ancak müşterilerin tamir istememesi halinde sonuçları hakkında bilgi verilmesi ihmal edilmemektedir. Yapılan her işlem için müşterilerimize bilgiler aktarılmaktadır ve faturaları anında teslim edilmektedir.

Elektrik Tamircisinin İyi Olup Olmadığına Nasıl Karar Verilir?

Kişilerin elektrik tamircisi ararken dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edilmesi halinde en iyi elektrikçinin bulunması mümkün olmaktadır. Firmamız Bursa şehrinde yer alan her ilçe için en iyi elektrikçi hizmetlerini sunmaktadır. Uzun yıllar sektörde elde edilen tecrübeleri gelişmiş ve yeni teknolojiler ile harmanlayarak kalitesi yüksek olan hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamızın en büyük avantajı ise bilgi birikimine sahip olan personelleridir. Hızlı ve kesin sonuçları ile personellerimiz elektriklerde meydana gelecek olan tüm süreci yakından takip etmektedir. Müşterilerimizin ise en iyi elektrik tamircisini bulabilmesi için bizimle diğer firmaları karşılaştırması yeterli olmaktadır.

Elektrik en önemli ve dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olduğu için kişilerin öncelikli olarak güvenilirlik düzeyine bakması gerekmektedir. Güvenilirlik düzeyine bakılması ile birlikte web sitesi ziyaretleri, sosyal medya araştırmaları yapılabilmektedir. Firmamız tüm şeffaflığı ile web sitesi üzerinden müşterilerine bilgi aktarımını sağlamaktadır. En güvenilir olan elektrik tamircisinden hizmet almak isteyen müşterilerimizin web sitemizi incelemesi yeterli olmaktadır. Kişilerin güvenilir bir elektrik tamircisi arayışında dikkat etmesi gereken diğer bir noktayı yorumlar oluşturmaktadır. Müşterilerden geri gelebilecek yorumlar olumlu veya olumsuz olabilmektedir. Bu noktada olumsuz olan yorumların olumluya dönene kadar müşterileri memnun edebilmesi oldukça önemlidir. Web sitemizde yer alan olumlu veya olumsuz yorumların hepsi şeffaf olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Firmamıza iletilen olumsuz yorumların hepsi incelenerek gerekli şekilde incelenmektedir ve müşterilerin yorumları olumluya dönene kadar tam hizmet standartları uygulanmaktadır. Yaptığımız her işlem için müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenirliliğini göz önünde bulundurmaktayız.

Elektrik Tamircisine İhtiyacım Olduğunu Nasıl Anlarım?


Bursa elektrik tamircisi hizmetlerimiz oldukça geniş kapsamlı şekilde sunulmaktadır. Çeşitli ek hizmetler ile müşterilerimizin talepleri karşılanmaktadır. Müşteri hizmetlerine gelen taleplerin dinlenmesinde en önemli nedenler biri her zaman tamirciye ihtiyaç duyulmamasıdır. Bazı elektrik problemleri oldukça basittir ve tamircinin gelmesine gerek yoktur. Böyle durumlarda müşterilerimize müşteri hizmetleri üzerinden uygulaması gereken yöntemleri anlatmaktayız. Uygulanan yöntemlerin cevapsız kalması ve sorunun devam etmesi halinde müdahale için ekiplerimiz gitmektedir. Bu tarz sorunlar oldukça küçüktür ve müşterilerimizin korkmasına gerek yoktur. Elektrik sorunları ortaya çıkınca kişilerin kendilerini rahatsız hissetmesi ve korku duyması mümkündür. Tamirciye ihtiyaç olmayan durumlarda iletişime geçilmesi ve yardım istenmesi durumu ile karşılaşılabilmektedir. Bu durumlarda kişilere belirtilen yöntemler uygulanarak sorunların giderilmesi sağlanabilmektedir.

Elektrik tamircisine ihtiyaç duyulan durumlar ise genellikle büyük sorunları içermektedir. Elektrik üzerinde kaçak olması, sigortaların atması, kesintilerin olması, kıvılcım görülmesi gibi çeşitli sebepler tamircilerin gelmesi için yeterli olmaktadır. Bu problemler küçük görülse bile ileride oluşabilecek olan büyük bir problemin işareti niteliğinde olabilmektedir. Bu nedenle firmamız gelen talebi hemen değerlendirmektedir ve ziyaret işlemlerine başlamaktadır. Firmamızın sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanmak için müşteri hizmetlerimizin aranması yeterli olmaktadır. Uzman kadromuz belirtilen adreslere giderek sorunu yakından takip etmektedir. Hızlı şekilde aksiyon olarak sorunun kesin olarak ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bursa şehrindeki tüm ilçelere ve mahallelere elektriklerde ortaya çıkabilecek olan sorunlar için hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bize Ulaşın

İletişim

0501 369 65 02

Adres

Bursa Beşevler mh. Papatya cd. no 125/1

Email

info@bursaelektrikcim.net

Call Now ButtonTıkla 0501 369 65 02